Koca Dediğin Güclü Olmalı Her Anlamda

Koca öyle bir koca olmalı ki işiyle, bindiği araba ile, karizması ile çok etkilemeli. Onunla bir yere gitmek, onun yanında görünmesi için can atmalısın. Mıy mıy olmamalı hiç sevmem öyle erkekleri. Bakışı karşıdaki insanı titretmeli. Sözünü dinletmeli aslan gibi olamalı.

ankara dış cephe cam temizliği

Koca dediğin; sahiplenmeli, vicdanlı ve merhametli olmalıdır. Süprizlerle dolu olmalıdır. Vakit geçirmeyi ve mutlu etmeyi bilmeli. Kadının ruhunu okşamayı bilmelidir.

Koca öyle bir koca olmalı ki işiyle, bindiği araba ile, karizması ile çok etkilemeli. Onunla bir yere gitmek, onun yanında görünmesi için can atmalısın. Mıy mıy olmamalı hiç sevmem öyle erkekleri. Bakışı karşıdaki insanı titretmeli. Sözünü dinletmeli aslan gibi olamalı.
Ne yapacan canım öyle kocayı, sonra ne sözünden çıkabiliyorsun nede kendi hayatını yaşayabiliyorsun. Koca dediğin eğitilmiş olmalı. Çok karıştırılmamalı. Çok karışırsa öyle bi olmalısın ki karışıp karışacağına pişman etmelisin. Surat asmak bunu öğretmekte çok iyi. Akşam yanında yatmamak onu kuzu gibi yapıyor. Sabırlı olup bi iki defa böyle yaparsa ipleri eline alabilirsin.

Ne yapacan canım öyle kocayı, sonra ne sözünden çıkabiliyorsun nede kendi hayatını yaşayabiliyorsun. Koca dediğin eğitilmiş olmalı. Çok karıştırılmamalı. Çok karışırsa öyle bi olmalısın ki karışıp karışacağına pişman etmelisin. Surat asmak bunu öğretmekte çok iyi. Akşam yanında yatmamak onu kuzu gibi yapıyor. Sabırlı olup bi iki defa böyle yaparsa ipleri eline alabilirsin.
Asıl siz ne yapacaksınız öyle kocayı dominat kadın. Köpek mi bu eğitilsin. Erkek erkek gibi olmalı. Sizin dediğiniz bir erkeğin yanında ben zaten yatmam ne o öyle otur deyince oturan kalk deyince kalkan bi adam üff iğrenç birşey. Erkek yakıp kavurmalı bakışı ve duruşu ile. Bakdım mı tirtir titretmeli ayol :) haksızmıyım ama.

ideal erkek dedigin nasıl olmalı derseniz sevvdigi için canı oraya koyan onun kırılmaması icin heseye dikat eden birisi olmalı. Atletik vücutlu, sadık,espirili

Son düzenleme:
Erkek dedigimiz
-kendi çizgisinde bir yaşamı olmalı
-fiziki özellikleri kendine has olmalı->dogal olmalı
-yeri gelince bir aile olmalı
-anlayışlı olmalı herşeyden önce empati kurabilmeli
-bir ayrıcalıgı olmalı kendi ekseninde tüm erkeklerden ayrılan bir yönü
-yalaka olmamalı

sizin kızlar için olmasını istediginiz tüm özellikler aynı şekilde erkeklerdede olmalı kural basit her zaman için zor çekici gelir herkesten ayrılan bir nokta olmalı mesele karakterde bitmektedir.

Belki benim gibi dusunmeyebilir cogu insan ama bence bir erkek her an espri yapmamali. Ciddi olmali belki veya yasinin olgunlugunu tasimali. Boyle her konuyu espriyr vuran kisi isterse dunyanin en yakisiklisi olsun o cocuksu bir hareketindr gozuden tamamen dusuyor. Cok yakisikli erkeklerden teklif aldim ama olgun olmdigi icin potansiyel olarak sevgili olayindan soguttular. Yani tabiki insan kendine bakmali ama ilk olarak icinden baslamali diye dusunuyorum. Gercekten erkek gibi erkek oldugu surece tipin hicbir onemi yok benim icin.