Benim yaşadığım en büyük sıkıntı diyalok kuramam eşimle. Bu sıkıntı için bir çok şey yaptım ama bir türlü başarılı olamıyorum. Bakımlı dikkat çekende bir bayanım, temizim ama bu sıkıntıyı bir türlü atamıyorum. Bu konuda bilgi verecek insanlar umarım biraz aydınlatıcı olurlar ve yardımalırız.

Eşler arasında yaşanan sıkıntıların en büyük nedeni bence, dışarıyı çok izlemek. Yani dışarıda devamlı hediyeler alınan ve mutlu olan bir kadını görünce tek mutlu olma yolunu öyle sanıp eşine aşırı baskı yapması sıkıntılara ve kavgalara neden oluyor. Yada komşu veya bi akraba çoçuğunun en iyi kolejde eğitim gördüğünü gören bayan eşiden imkanı olmamasına rağmen bunu ısrarla isteyebiliyor. Yada dışar da devamlı spor yaparak zayıf ve bakımlı kalabilen bir bayanı görüyor koca eşinden spora gönderecek parası ve imkanı olmamasına rağmen bide bakması gereken 3 çoçuğu varken öylezayıf ve bakımlı olmasını istiyor. Karşılıklı anlayış ve küçük şeylerden mutlu olmak evliliği mükemmel yapmaya yetiyor bazen.

arzu

Yeni Üye
Ben hemşireyim. Devamlı gece neöbetim oluyordu. Bir süre sonra eşimin beni aldattığını öğrendim. Ben asla böyle birşey yapmazdım hastanede o kadar talip varken birde. Terbiyesiz ben nöbetteyken evlenmeden önceki sevgilisi ile görüşüyormuş. Ailemin baskısı yüzünden boşanamıyorum. Şeytan diyorki neyse demesin şimdilik birşey bakalım.