#2
ilk aylar haftada 2-3 günden fazlası olur tabi zaman sıkıntısı yoksa zamanla azalır ama genede haftada 2 nin altına düşmez bazen çoğalır bazen azalır tabi erkeğinede ve psikolojik durumunuzada bağlı kafada sıkıntı cok olunca pek insanın aklına gelmiyor diyor eşim herzman.
 

#3
evlilikte normal cicim aylarından sonra , ortama, günlük bedensel performansa ve arzulara göre cinsel ilişki oluyor... Kimse öyle bol keseden atmasın her gece 2-3 diyerek.. Kendini padişah zanneden var ise bir şey diyemem.. Bu işin en ideali, her iki tarafta arzulu olduğu zaman da en uzun şekilde sevişerek sonuçta bir kere ama tam dolu dolu orgazm yaşıyarak yapılmalı ki uzun ömürlü ve tadında olsun... Seksden sonra sarılarak bir birine teşekkür etmek ve mutluluğu paylaşmak ise bu işin esas konusu bunu unutmasın hiç kimse.
 

#4
Balayı süresince günde 4 falan yapıyorduk tabi balayı bitti normal hayata dönünce günde 1 defa ama her gün bazen çok yorgun olunca yapmıyoruz tabi eşim çok anlayışlı bu konuda ara verip yapınca daha çok istiyoruz ve daha zevkli oluyor.