Erkekler Neden Güçlü Kadın'dan Korkarlar

38 yaşındayım, yılların birikimi ve tecrübesi ile bir tekstil firmasında üst düzey yöneticilik yapıyorum. Eşimle aram son 2 yılı saymazsak çok iyiyidi. Yalnız iş yerimde terfi aldıkça eşimde çok büyük değişiklikler ortaya çıktı. Aşırı kıskançlıklar devamlı telefonlarımı kontrol etmesi, aslında böyle bir insan değildi ama neden böyle davranıyor bilmyorum. İnanın bana yatak odasındaki performansı bile nerdeyse sıfıra düştü. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu acaba. İnsan işinde yoruluyor akşam evine geldiğinde bitki

38 yaşındayım, yılların birikimi ve tecrübesi ile bir tekstil firmasında üst düzey yöneticilik yapıyorum. Eşimle aram son 2 yılı saymazsak çok iyiyidi. Yalnız iş yerimde terfi aldıkça eşimde çok büyük değişiklikler ortaya çıktı. Aşırı kıskançlıklar devamlı telefonlarımı kontrol etmesi, aslında böyle bir insan değildi ama neden böyle davranıyor bilmyorum. İnanın bana yatak odasındaki performansı bile nerdeyse sıfıra düştü. Daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu acaba. İnsan işinde yoruluyor akşam evine geldiğinde bitki
Merhabalar Hale hanım. Aynı konu ile alakalı bende çok müzdaripim. Eşim kendi beni işe yerleştirdi biraz sıkışığız çalışıp bana destek olabilir misin dedi bende tamam dedim. İş yerimde çok sevildim çalışkanlığımla ve terfi aldım. Bir defasına yurt dışından misafirlerimiz gelecekti patronum akşam mesaiye kalmam gerektiğini söyledi bende eşime haber vererek kaldım. Akşam 10,30 civarı patronum araba ile beni eve bıraktı. Eve geldiğimde eşim nasıl geçti neler yaptınız değince patronum için; adam süper inanılmaz etkileyici, müşterileri mest etti ve işi aldı dedim ondan sonra sanki eşiminfişi çekilmiş gibi inanılmaz donuk bir yüz anlamsız bakışlar uzun süre sürdü. Dediğiniz gibi yatak odası nerdeyse hiç kalmadı ve buna bir çözüm bulmalıydım. Şöyle bir yol izledim; eve geldiğimde devamlı patronum hakkında eleştirilsel sözler sözyledim. İşte, ağzını iğrenç bir şekilde karıştırıyor, müşterilere karşı süper gibi ama çok basit bir adam. Giyinmeyi bilmiyor, hödük gibi bir çok anlatım. En sonunda sana böyle şanslar verilse aşkım varyaa ortalığı kasıp kavurursun dedim,benimki bir değişti bir değişti off. Kedi gitti kaplan geldi yerine benim kaplanım. Size de böyle biryol tavsiye ederim.