Konuyu gönder ...

Kadınların Sormaya Utandığı Sorular Kadınların en yakınlarına bile sormaya uyantığı sorulara ve cevaplara yer vereceğiz.

İş İlanları Güvenilir İş İlanlarını Burada Admin Olarak Paylaşacağız. Umarım Faydalı Oluruz.

Diyet&Sağlık ve Beslenme Yolları Beslenme ve diyet uzmanlarının yazıları ile sağlıklı beslenme diyet programları evlilersoruyor beslenme ve diyet sayfalarında sizleri bekliyor. Sağlıklı yaşamın sırları sır olmaktan çıksın, dengeli beslenmenin önemini kavrayan her insan gibi uzun ve sağlıklı yaşam için beslenme konusu hakkında bilmeniz gerekenleri sizler için kaleme alıyoruz. Sağlıklı beslenme için nelere dikkat etmeli sorularına cevap bulurken beslenme ve diyet listelerine bir göz atın ve lezzetli diyet yemekleri tariflerinin tadını çıkarın.

İkinci El Eşyanı Paylaş Millet Faydalansın Bulunduğun ilde kullanmadığınız eşyalarınızı öğrenciler ve ihtiyaç sahipleri ile paylaşın. Bu toplum duyarlılığı için yapılması gereken çok güzel bir çalışma. Özellikle bebek ve çoçuk eşyaları, öğrencilere uygun ev eşyaları paylaşımında bulununuz. Paylaşımı yaparken eşyaların çok yıpranmamış ve eskimemiş olmasına dikkat edelim.

Mizah Bölümü Eğlenceli, komik, video,yazı ve karikatürleri burada paylaşabilirsiniz. You Tube videoları.Uygunsuz içerik paylaşan direk siteden engellenerek şikayet edilecektir.

Sinema Yeni çıkan filmler ve dizilerin yeni bölümlerini burada paylaşabilirsiniz.

Kadınların En Çok Sorduğu Sorular

Erkeklerin Kadınlar Hakkında Merak Ettikleri

Sıkıntılı Evlilikler ve Sıkıntıları

Alternatif Tıp Mücizesi

Evde Hijyen

Estetik Ameliyatları

Bakım & Kozmetik Dünyası En son bilgiler. Yararlı haberler.

Aşk Aşk ile tüm düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Bugün Ne Yapsam Acaba? Bügün izlemek istediğin filmi, dineleme istediğiniz müziği, yapmak istediğiniz yemeği, gezmek istediğiniz yeri ve bunun gibi bir çok konu paylaşabilirsiniz.

İndirim Habercisi İl İl Haberdar olduğunuz indirim mağazaları, markalarını burada paylaşırsanız herkes yararlansın.Mobilya, giyim, gıda, aksesuar, elektronik vb.

Moda, Ev Dekerasyonu, El Örgüsü ve El İşleri modada ev dekerasyonunda beğendiğiniz her resmi ve konuyu paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda el örgüsü işlerinide paylaşabilir motif örnekleri talep edebilirsiniz.

Saçma Sorular ve Yazılar Bu sorulara saçma sapan diyeceksiniz ama herkesin sorabildiği sorular :)

Yeni Evlenecelerin Sohbet Alanı Yeni evlenecekler buyurun beklentileriniz, nasıl gittiğini anlatın bakalım.

Cinsellik ve Alakalı Tüm Sorular Cinsellikle Alakalı tüm sorularınızı sorun.

Kadınlar, Evde Doğal Kozmetik ve Estetik

İl İl Önerdiğiniz Cerrahlar ve Hastahaneler Yaşadığınız veya bildiğiniz bir ilde alanında çok iyi olan her branşta Doktorları ve Hastahaneleri paylaşırsanız herkes faydalanabilsin. Lütfen Doktor paylaşırken Doktorile hasta arasında geçen başarılı hikayeyi de paylaşınız.

Ortaya Karışık :) :) :)

Otomobiller Otomobillerle alakalı hangi otomobil ne kadar yakar, nasıl bir arabadır, aynı segment arabalara göre üstünlüğü ve kötülüğü gibi bir çok konuda kullanıcı yorumlarını bulabilirsin, düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

İşci Özlük Hakkı Soruları Patronunuzla alakalı yaşadığınız tüm sıkıntıları yazarak bilen insanlardan yardım alabilirsiniz.

Ciddi Evlilik Düşünenler Gerçekten evlenmeyi düşünenler kendilerini anlatan yazılarla buraya notlarını bırakabilirler. Lütfen öncelikle yalan vaadlere inanmayın. Kimsede hangi nedenle olursa olsun para göndermeyin veya vermeyin. Evlenme vaadi ile insanlar çok kolay bir şekilde dolandırılabilir. Ciddi olanlar bu alana yazsın sadece.

İçinizden Gelenler Anlatmak istedğiniz veya paylaşmak istediğiniz herşeyi yazabilir anlatabilirsiniz.